moto_e
Motorola, яка стала підрозділом компанії Lenovo, презентувала третє покоління бюджетного смартфона Moto E. Moto E 2016-го року випуску отримав найбільший дисплей за всю історію серії - він обладнаний 5-дюймовим екраном.
 
Варто нагадати, що другий Moto E отримав 4,5-дюймовий дисплей, а перший - 4,3-дюймовий. Роздільна здатність також помітно зросла - до HD (720x1280 пікселів) із колишніх 540х960 пікселів.
 
Інші параметри також покращились, хоча ще не всі з них названо на даний момент - випуск моделі очікується тільки у вересні. Так, смартфон отримав 8-мегапіксельну основну камеру зі світлодіодним спалахом, 5-мегапіксельну фронтальну камеру, чотириядерний процесор, швидше за все Qualcomm Snapdragon 410, акумулятор на 2800 мАг, слот для карт пам’яті формату microSD, операційну систему Android 6.0 Marshmallow. Передбачена підтримка 4G LTE, Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0 LE, GPS.
 
Можливість роботи двох SIM-карт буде наявною, залежно від регіону виходу моделі. Також потрібно відзначити нанопокриття, яке захищає від бризків. Ціна поки що оголошена лише для Великобританії - 99 фунтів стерлінгів.
Опис: 
Модель Moto E третього покоління стала найбільшою в серії. Покращились також інші параметри. Чекаємо новинку у вересні. Вартість на даний момент оголошена лише для споживачів Великобританії.