samsung_rozkladnyj_patent
Загальновідомо, що флагманські смартфони компанії Samsung мають вражаючий успіх серед споживачів. Тим не менш, південнокорейський виробник готує на наступний рік радикальне нововведення і планує обладнати свої смартфони складаними екранами.
 
Відповідні роботи в рамках проекту Project Valley час від часу підкріплюються заявками, поданими у патентне бюро США. Ось і нещодавно віднайшли чергову заявку Samsung, у якій описано складані смартфони та планшети з гнучкими екранами, а також варіанти використання цих екранів.
 
Складаний екран буде не просто більшим за звичайний - він створює нові можливості взаємодії між користувачем і мобільним апаратом. При цьому пропонується задіяти ділянки гнучкого екрану, які видніють у складеному стані. Наприклад, можна обирати користувача чи режим, запустити додаток перш, ніж розкрити апарат, тож, він одразу буде готовим до роботи.
 
Заявка була подана у листопаді 2015-го року.
Опис: 
Південнокорейський виробник патентує розробки складаних смартфонів і планшетів із гнучкими екранами. Складані дисплеї створюватимуть нові можливості взаємодії користувача і мобільного апарату.