samsung_iphone
Samsung є беззаперечним лідером на ринку смартфонів. Інші виробники поки що знаходяться досить далеко від об’ємів продажів корейського гіганта, якщо розглядати їх у цілому.
 
А от якщо казати про окремі моделі, то часто апарати Apple відчутно випереджають будь-які інші смартфони на ринку. Про причини цього можна говорити багато, це тема окремої розмови.
 
Якщо вірити Kantar Worldpanel, продажі смартфонів Apple упали настільки, що навіть у США, де позиції компанії найсильніші, за результатами другого кварталу 16% всіх проданих смартфонів припало на Samsung Galaxy S7 і S7 Edge, тоді як на iPhone 6s і 6s Plus - лише 14,6%. Тобто, флагмани Samsung обігнали за продажами флагманські (фактично майже всі) смартфони Apple. Якщо говорити про продажі всіх смартфонів, то Samsung у США охопила 37% всього ринка, а Apple - 29%.
 
Зазначається, що 5% покупців смартфонів Samsung перейшли на них з апаратів Apple. Зворотнім шляхом пішли 14% покупців. Серед власників апаратів купертинського гіганта 88% мають намір залишитися лояльними до компанії. У Samsung таких користувачів 86%.
 
Цікаво також, що у Сполучених штатах Америки та у Англії десятка найпопулярніших смартфонів за результатами кварталу повністю складається з моделей Samsung і Apple.
Опис: 
Смартфони Samsung Galaxy S7 і S7 Edge у Сполучених штатах обійшли за продажами моделі iPhone 6s і 6s Plus. До речі, й у США, і у Великобританії топ-десять найпопулярніших смартфонів за квартал складають саме апарати Samsung і Apple.