• Новинки LG: модель X screen

  Смартфон LG X screen з’явився у продажу в Європі. Зокрема, новинка доступна в Нідерландах через рітейлера Woos.nl за 343,64 євро.

  На даний момент до серії LG X увійшли моделі LG X cam та LG X screen. LG X cam у...
  Читати більше
 • Китайські смартфони Qiku 360 F4

  База даних сертифікаційної агенції TENAA вкотре стала джерелом інформації про новий апарат раніше його анонса. На цей раз йдеться про новий китайський смартфон компанії Qiku.

  Нагадаємо:...
  Читати більше
 • Смартфони Blackview Ultra Plus: старт продажів

  Варто нагадати, що восени минулого року компанія Blackview презентувала новий смартфон Blackview Ultra Plus: його основною цільовою аудиторією покликані стати ті користувачі, хто з тих чи інших причин прагне мати клон...
  Читати більше
 • Новинки LG K8 і LG K5 представлені офіційно

  Смартфон LG K8 одразу пропонуватиметься з операційною системою Android 6.0 Marshmallow. На модель LG K5 інстальована платформа Android 5.1 Lollipop. Скільки коштуватимуть новинки, поки що не повідомляється.
  Читати більше
 • Бюджетні смартфони від Panasonic

  Японська компанія Panasonic презентувала перший у своєму асортименті смартфон, в якому використовується фірмовий користувальницький інтерфейс SAIL UI. Новинка, яка отримала назву Panasonic T50, належить до...
  Читати більше
 • Вартість флагмана LG G5

  Нині ми знаємо, що смартфон LG G5 надійде у продаж вже у квітні поточного року, однак, точну вартість виробник до цього часу не повідомляв. Лише можна було чути різні припущення на рівні чуток.
  Читати більше
 • Модульні смарфтони і 5G

  Однією з найбільш широко обговорюваних новинок у Барселоні став так званий модульний смартфон, який можна налаштувати під власні потреби. Можна вбудувати в нього Hi-Fi плеєр, камерний модуль або...
  Читати більше
 • Новинки HTC Nexus: чого чекати?

  У рамках укладеного з Google контракту HTC повинна буде випустити три нових смартфони, один із них з’явиться вже у цьому році й, швидше за все, стане єдиним апаратом Nexus.

  Зазвичай Google...
  Читати більше
 • Андроїд-смартфони версії 6.0

  Оновлення поширюється через програму Sony PC Companion, але незабаром його можна буде встановлювати через Wi-Fi. Прошивка має номер 32.1.A.1.163 і сумісна з моделлю E6653 на одну Сім-карту, а також із...
  Читати більше
 • WP-смартфони Microsoft і Windows 10 Mobile

  Не таємниця, що на даний момент випробувати Windows 10 Mobile можна лише на нових смартфонах Microsoft. При цьому компанія обіцяла оновити до нової версії ОС більшість актуальних апаратів у своїй лінійці.
  Читати більше

Сторінки