Бюджетний смартфон від LinkTel для Skype

LinkTel для Skype

LinkTel, дочірнє підприємство компанії PChome Online, яка надає у Тайвані послуги зв’язку за допомогою Skype, презентувало бюджетний смартфон, що працює під керуванням ОС Android 4.2 і створений спеціально для Skype.

За словами джерела, новий бюджетний смартфон уже доступний для замовлення, причому, не лише через канали PChome Online у Тайвані, але й у Сполучених штатах Америки та інших країнах світу.

Найдорожчий у світі смартфон

iPhone 5 Black Diamond

Він коштує 16,5 мільйонів американських доларів. Це iPhone 5 Black Diamond ручного виготовлення: створений смартфон британським ювеліром Стюартом Хьюзом.

Стандартну кнопку «Home» у смартфоні замінив чорний діамант у 24 карати високого рівня обробки. Однак, це лише один із сотень дорогоцінних каменів, котрими вкрита поверхня апарату.

Смартфони середнього рівня від Sony

Sony Xperia G

З певною часткою упевненості можна говорити про те, що на початку виставки MWC 2014 компанія Sony зробить анонс нового планшету Xperia Tablet. Також на цей час виробник запланував презентацію смартфонів, причому одним із них, ймовірно, стане Sony Xperia G.

Огляд смартфону HTC Desire 500

Смартфони щороку «зростають» у буквальному сенсі слова. Однак, невеликих у діагоналі моделей в продажу теж достатньо. В межах лінійки одного виробника однакових за розміром смартфонів може бути кілька. З HTC така ж сама історія: навіть у нинішній сублінійці Desire є одразу два апарати з діагоналлю 4,3 дюйми.

Смартфон LG G Pro 2: презентація

LG G Pro 2

Модель отримала екран IPS Full HD розміром у 5,9 дюйми та стабілізовану камеру 4K, котра дозволяє змінювати точку фокусування після зйомки. Не дочекавшись всесвітньої виставки MWC 2014, компанія LG презентувала у Південній Кореї смартфон LG G Pro 2.

За дизайном апарату можна простежити спорідненість із моделлю LG G2, яка не має бокових кнопок, але з кнопками на зворотному боці корпусу. Смартфон LG G Pro 2 випускатиметься у трьох кольорових варіантах: чорному, білому і титановому.

Нові смартфони Apple: дисплей без рамки

Apple iPhone

Яким буде iPhone 6? Тривалий час аналітики прогнозували, що та чи інша модель смартфону Apple буде обладнана дисплеєм без рамки. То ж, може, шоста?

Новинка Нокіа: смартфон Icon

Verizon Lumia

Анонс смартфону Nokia Icon, який уже кілька разів відсувався з різних причин, очевидно, нарешті відбудеться. Про це свідчить поява тізерного відео фінської компанії в Мережі, а також документація оператора Verizon щодо новинки Nokia, призначена для службового користування, яка, натомість, була розповсюджена.

Якщо вірити документам, Nokia Icon з’явиться на складі магазинів оператора вже 19-го лютого, а наступного дня пропонуватиметься поставка аксесуарів для нового смартфону.

Ritmix презентував перший Андроїд-смартфон

Ritmix RMP-506

Корейський бренд Ritmix наприкінці лютого представить на теренах країн СНД бюджетний Андроїд-смартфон Ritmix RMP-506. Він отримав пятидюймовий дисплей із роздільною здатністю qHD (540х960 пікселів) і працює під керуванням ОС Android 4.2.

Nokia й HTC: співпраця

HTC Nokia

Тиждень тому стало відомо, що Nokia отримала ще одну перемогу над HTC в німецькому суді - вже третю за останні два місяці в Німеччині у перемовинах між фінським і тайванським виробниками. У грудні минулого року Nokia домоглася заборони продажів у Великобританії деяких моделей смартфонів HTC.

Огляд Lenovo Vibe X (IdeaPhone S960) - найлегший Full HD смартфон

Його звуть Lenovo Vibe X. Він - новий лідер гонитви за характеристиками, найлегший і один із найтонших смартфонів, обладнаних Full-HD дисплеєм.

Сторінки