MWC 2014: Android-смартфон LG G2 mini

LG G2 mini

На прес-конференції LG, проведеній в рамках виставки мобільної індустрії Mobile World Congress (MWC 2014), південнокорейський виробник презентував, зокрема, Андроїд-смартфон LG G2 mini, він функціонує під керуванням версії ОС 4.4 KitKat.

Google анонсувала смартфони з 3D-сканером

Google 3D

Компанія Google презентувала смартфон під кодовою назвою Project Tango. За допомогою технології комп’ютерного зору, апарат уміє розмічати навколишній простір і створювати його тривимірну модель.

Огляд смартфону Fly IQ4412 Quad Coral - кораловий Android

Звернувшись до історії розвитку компанії Fly у сфері виробництва смартфонів, можна з упевненістю зробити висновок про те, що вона завжди намагалась випускати моделі, які виграють у конкурентів за співвідношенням «ціна/якість» або з кращими для своєї цінової групи характеристиками.

Захищений смартфон Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5

Він не злякається пилу і води. Серед «компаньйонів» моделі Samsung Galaxy S4 можна виокремити модель із підназвою Active, яка призначена для людей, котрі ведуть активний спосіб життя. Корпус цього апарату захищений від пилу і вологи, Samsung навіть обіцяє можливість створювати фотографії й знімати відео під водою.

Бюджетний смартфон BlackBerry Z3 Jakarta

BlackBerry Z3 Jakarta

Незважаючи на зміни у вищому керівництві та не найкращий фінансовий стан, компанія BlackBerry не припиняє розробку нових апаратів. Свідченням тому можуть слугувати опубліковані сайтом N4BB прес-рендери поки ще не анонсованого смартфону BlackBerry Z3: він має кодову назву Jakarta.

Прем’єра цього апарату може відбутися вже на наступному тижні в рамках виставки MWC 2014, а сам він, як можна зрозуміти з наявної інформації, належить до бюджетної категорії і коштуватиме близько 150-ти доларів.

Бюджетний смартфон від LinkTel для Skype

LinkTel для Skype

LinkTel, дочірнє підприємство компанії PChome Online, яка надає у Тайвані послуги зв’язку за допомогою Skype, презентувало бюджетний смартфон, що працює під керуванням ОС Android 4.2 і створений спеціально для Skype.

За словами джерела, новий бюджетний смартфон уже доступний для замовлення, причому, не лише через канали PChome Online у Тайвані, але й у Сполучених штатах Америки та інших країнах світу.

Найдорожчий у світі смартфон

iPhone 5 Black Diamond

Він коштує 16,5 мільйонів американських доларів. Це iPhone 5 Black Diamond ручного виготовлення: створений смартфон британським ювеліром Стюартом Хьюзом.

Стандартну кнопку «Home» у смартфоні замінив чорний діамант у 24 карати високого рівня обробки. Однак, це лише один із сотень дорогоцінних каменів, котрими вкрита поверхня апарату.

Смартфони середнього рівня від Sony

Sony Xperia G

З певною часткою упевненості можна говорити про те, що на початку виставки MWC 2014 компанія Sony зробить анонс нового планшету Xperia Tablet. Також на цей час виробник запланував презентацію смартфонів, причому одним із них, ймовірно, стане Sony Xperia G.

Огляд смартфону HTC Desire 500

Смартфони щороку «зростають» у буквальному сенсі слова. Однак, невеликих у діагоналі моделей в продажу теж достатньо. В межах лінійки одного виробника однакових за розміром смартфонів може бути кілька. З HTC така ж сама історія: навіть у нинішній сублінійці Desire є одразу два апарати з діагоналлю 4,3 дюйми.

Смартфон LG G Pro 2: презентація

LG G Pro 2

Модель отримала екран IPS Full HD розміром у 5,9 дюйми та стабілізовану камеру 4K, котра дозволяє змінювати точку фокусування після зйомки. Не дочекавшись всесвітньої виставки MWC 2014, компанія LG презентувала у Південній Кореї смартфон LG G Pro 2.

За дизайном апарату можна простежити спорідненість із моделлю LG G2, яка не має бокових кнопок, але з кнопками на зворотному боці корпусу. Смартфон LG G Pro 2 випускатиметься у трьох кольорових варіантах: чорному, білому і титановому.

Сторінки