Огляд смартфону Nokia Lumia 930

Всі моделі з індексом 900 у Nokia - флагмани, втім, для тих, хто не вірить цьому, є навіть наклейка на екран апарату, де зазначається, що це справжній флагман. Пропонуємо до Вашої уваги огляд чергового смартфону-флагману компанії, він отримав назву Nokia Lumia 930 (RM-1045).

Черговий Android-смартфон «сімейства» LG G3

LG G3 A

Компанія LG продовжує розширювати асортимент смартфонів лінійки G3: до оригінальної моделі, її модифікацій G3 Cat.6 та G3 Beat, а також до LG G3 Stylus, який готується, додали варіант під назвою LG G3 A.

Смартфон пропонуватиме менш просунуте апаратне забезпечення, порівняно із флагманом лінійки, але при цьому він отримає підтримку стільникових мереж LTE-Advanced.

Смартфони BQS-5000 Tokyo

BQS-5000 Tokyo

Новинка гонконгського бренду BQ має назву BQS-5000 Tokyo. Смартфон отримав IPS-дисплей із діагоналлю 5 дюймів і скромною роздільною здатністю 480х854 пікселів.

BQS-5000 Tokyo обладнаний двома камерами. Основна, 8-мегапіксельна, призначена для зйомки. Друга, з програмною роздільною здатністю 2 мегапікселі, підходить для спілкування за допомогою відеозв’язку.

Смартфон Lenovo Vibe Z2 Pro: офіційна презентація

Lenovo Vibe Z2 Pro

Минуло лише пару місяців від появи перших деталей про майбутню новинку, а компанія Lenovo офіційно презентувала свій флагманський смартфон Lenovo Vibe Z2 Pro. Новинка отримала 6-дюймовий дисплей IPS із роздільною здатністю 1440х2560 пікселів і однокристальну платформу Qualcomm Snapdragon 801 MSM8974AC як апаратну основу.

Prestigio MultiPhone 5508 DUO вже у продажу

Prestigio MultiPhone 5508 DUO

Компанія Prestigio презентувала свій новий флагманський смартфон - Prestigio MultiPhone 5508 DUO. У його основі - восмиядерний процесор MediaTek MT6592 із тактовою частотою 1,7 ГГц і чотириядерний графічний процесор.

Samsung Galaxy Alpha: презентація

Samsung Galaxy Alpha

Презентація моделі Samsung Galaxy Alpha, запланована раніше на сьогодні, знову переноситься. Можливо, новий смартфон презентують широкій аудиторії 13-го серпня поточного року, щоправда, поки не надійшло офіційного підтвердження даної інформації.

Огляд українського смартфону Impression ImSMART 1.50

Зазвичай, смартфони на український ринок подстачають компанії з Південної Кореї, Сполучених штатів Америки, Фінляндії, Японії, Китаю. Імпортні товари, - це, звичайно ж, добре, але Україна здатна створювати й власні мобільні апарати.

Китайський смартфон Xiaomi Mi4: миттєві продажі

Xiaomi Mi4

Більшість смартфонів, ймовірно, придбали прихильники китайського бренду, а також перекупщики. Незважаючи на потужне технічне обладнання, смартфон у Китаї коштує близько $324.

Китайський виробник смартфонів Xiaomi повідомив про рекордні темпи реалізації флагману Mi4. Цей смартфон, як і інші апарати цієї марки, розповсюджуються через офіційний сайт компанії.

Nokia Lumia 930: нетривіальна зарядка

Nokia Lumia 930: нетривіальна зарядка

Деякі різновиди органічної продукції, наприклад, картопля, коли вона має достатньо соку, можна використовувати як акумулятор. Однак, як виявилось, картоплю можна використовувати й для зарядки телефону.

Британський підрозділ Nokia спільно з мультимедійним художником Калебом Чарлендом (Caleb Charland) і мережею магазинів мобільної електроніки Carphone Warehouse продемонстрували свою «органічну зарядку» у торгівельному центрі Westfield у Лондоні.

Потужний смартфон Lenovo Vibe Z2 Pro

Lenovo Vibe Z2 Pro

Компанія Lenovo планує 5-го серпня презентувати смартфон Vibe Z2 Pro (модельный номер K920). Згадки про цей флагман уже з’являлися - як за чутками, так і через офіційні джерела. Тепер новинка пройшла попередню сертифікацію у TENAA (китайський аналог FCC). Як і багато інших апаратів, що потрапили у базу даних сертифікаційної агенції.

Інформація про китайський смартфон Lenovo Vibe Z2 Pro супроводжується кількома фото. Щоправда, всі вони - невисокої якості.

Сторінки