Новинки HTC: модель W8 на Windows Phone 8.1

HTC

Компанія HTC не приділяє великої уваги ринку смартфонів на операційній системі Windows Phone, але час від часу нові апарати, все ж таки, з’являються. У минулому році повідомлялось, що HTC розглядає можливість випуску різновиду флагмана HTC One на WP, але цього так і не відбулося. Ймовірно, тайванський виробник, який нині зазнає фінансові труднощі, не був готовий на експерименти з невідомим результатом.

Огляд найновішої ОС Firefox 1.3 на смартфоні ZTE Open C

Новий смартфон відомого виробника ОЕМ-смартфонів із останньою версією альтернативної мобільної операційної системи не від Google: який він? Поглянемо.

Передзамовлення на Flame із Firefox OS

Mozilla Flame

Компанія Mozilla, відома своїм браузером Firefox, оголосила про початок попереднього замовлення на смартфон Flame. Новий мобільний апарат працюватиме під керуванням Firefox OS.

Смартфон зорієнтований не на пересічних споживачів - він розповсюджуватиметься серед розробників. Передбачається, що під час вивчення мобільного апарату спеціалісти зможуть налагодити всі власні додатки для операційної системи Firefox.

Huawei Ascend G730D: анонс в Україні

Huawei Ascend G730D

Компанія Huawei оголосила про появу найближчим часом на українському ринку нової моделі смартфону Ascend G730D із підтримкою двох SIM-карт.

Nokia X2: бюджетний смартфон із двома ОС

Nokia X2

Як повідомляє WMPoweruser, корпорація Microsoft почала роботу над новим смартфоном під назвою Nokia X2. Це бюджетний смартфон зі скромними технічними параметрами і опцією подвійного завантаження Android і Windows Phone.

Годинник-смартфон Samsung уже в червні

Samsung

У The Wall Street Journal повідомляють, що Samsung презентує на світовому ринку годинник-смартфон уже на початку літа.

Південнокорейський виробник планує представити «розумний» годинник, який працюватиме як автономний смартфон. Годинникофон зможе здійснювати і отримувати дзвінки без прив’язки через Bluetooth до іншого апарату. За словами обізнаних із планами компанії, апарат також відправлятиме електронну пошту, фотографуватиме, а ще отримає модулі GPS і Bluetooth.

Новий смартфон LG G3

LG G3

Очікувана модель LG G3 буде презентована на цьому тижні: цей апарат стане першим смартфоном із вбудованим лазерним автофокусом.

Новинка LG G3 отримає основну 13-мегапіксельну камеру з новою системою оптичною стабілізації (OIS+) і двох-тональним спалахом. Фронтальна камера має роздільну здатність 2,1 МП і спеціальний «селфі»-режим.

Огляд Nokia Lumia 630 на новій WP 8.1

Із виходом нової версії операційної системи Windows Phone 8.1 у Nokia з’явилось чимало переваг, насамперед, над Android-смартфонами середнього класу. WP 8.1 привнесла підтримку 2-х SIM-карт (цим можуть похвалитися більшість Android-апаратів), центр повідомлень, фонові малюнки на живих плитках і багато іншого.

Смартфони Lenovo Golden Warrior S8

Lenovo Golden Warrior S8

Попередні деталі про смартфон Lenovo Golden Warrior S8 з’явились на початку квітня: тоді повідомлялось, що апарат коштуватиме $130. Нині, коли наближається старт продажів, можна забути раніше озвучений привабливий цінник - реальна ціна Lenovo Golden Warrior S8 в Китаї (щоправда, з урахуванням безкоштовної доставки) не менша за $200.

Захищений Samsung Galaxy S5 Active на відео

Samsung Galaxy S Active

Серед усіх майбутніх модифікацій флагманського Samsung Galaxy S5 нині найбільше обговорюють S5 Prime, однак, ймовірніше, Самсунг Галаксі S5 Active стане не менш цікавою моделлю. В Інтернеті з’явилось відео з демо-моделлю, завдяки чому ми можемо дізнатися про апарат нові деталі.

Сторінки