Концепт модульного смартфону Puzzlephone

Puzzlephone

Очікується, що до смартфона Google Project Ara можна буде підключати різноманітні модулі разом із біометричними сенсорами і дозиметрами. Команда фінського стартапу Circular Devices використовує дещо інший підхід - у компанії прагнуть створити "вічний" мобільний апарат Puzzlephone, конструкція якого включає лише кілька замінних блоків.

Смартфон HTC Desire 620: офіційна презентація

HTC Desire 620

Смартфон HTC Desire 620 представили офіційно на рідному для його виробника ринку - тайванському. Апарат випустили в двох модифікаціях.

Одна з версій базується на 64-розрядному чотири-ядерному процесорі Qualcomm Snapdragon 410 із тактовою частотою 1,2 ГГц і підтримкою мереж LTE. Інша модель - HTC Desire 620G - не здатна підключатися до мереж четвертого покоління і керується восьми-ядерним чіпом MediaTek MT6592 із частотою 1,3 ГГц. Решта специфікацій такі ж, як і в першої моделі.

Huawei Ascend Mate7: смартфон без підзарядки

Huawei Ascend Mate7

Компанія Huawei презентує новий смартфон із великим екраном - Ascend Mate7. Апарат вирізняється потужним 8-ядерним процесором і абсолютно новою технологією розпізнавання відбитків пальців. Цей смартфон стане відмінним помічником користувачів для вирішення повсякденних завдань.

Смартфон Huawei Ascend Mate7 обладнаний потужним процесором, який забезпечує найкраще співвідношення продуктивності й енергоспоживання.

Огляд смартфону Motorola Moto X: «feature phone» серед сучасних моделей

Коли компанія Google придбала підрозділ Motorola Mobility (нині «Motorola - a Lenovo Company»), випуск Motorola Moto X виявився, напевно, першим значним кроком ветерана мобільного ринку. Тривалий час загадковий Google X Phone був оповитий величезною кількістю чуток.

Смартфони Meizu MX на Ubuntu вже на початку 2015-го

Meizu MX

Компанії Canonical і Meizu повідомили про укладення угоди щодо стратегічної співпраці. Дана угода стосується питань розробки і просунення нової версії Meizu Flyme OS, яка базуватиметься на програмному забезпеченні Ubuntu touch та екосистемі додатків.

Заряджаємо смартфон за 30 секунд

Зарядний апарат

З розвитком техніки світ навколо нас стає все густіше заселений споживачами електроенергії з автономними джерелами живлення. Ноутбуки, планшети, смартфони і переносні апарати - всі вони потребують ємнісних, компактних батарей, які швидко заряджаються. Крім того, мода на гібридні автомобілі та електромобілі помітно збільшує попит на елементи тягових батарей, які повинні швидко заряджатися, не втрачати заряд при зберіганні й мінусових температурах, а також залишатися доволі легкими й дешевими для масового застосування.

Смартфон Panasonic із 1-дюймовим сенсором

Panasonic Lumix CM1

Компанія Panasonic продемонструвала на «Photokina 2014» смартфон Panasonic Lumix CM1, який був показаний саме на цьому заході тому, що є, фактично, представником популярних колись камерофонів. Цей смартфон користується певним попитом - адже, компанія починає його продажі ще на одному ринку.

Samsung Galaxy S5: несподіваний попит

Samsung Galaxy S5

Продажі флагмана Samsung виявились майже вдвічі меншими від запланованих. На фоні падіння фінансових показників Samsung уже оголосила про майбутні зміни. Ще значніші зміни чекають на топ-менеджмент компанії.

Lenovo покращить «багатошаровий» смартфон Vibe X2

Lenovo Vibe X2

У вересні поточного року компанія презентувала смартфон Lenovo Vibe X2, який отримав доволі незвичний «багатошаровий» корпус. Від моменту презентації минуло не так багато часу, а китайський виробник уже планує випустити покращену версію нового флагмана.

За повідомленням ресурсу Phonearena, оновлений Lenovo Vibe X2 був схвалений Центром телекомунікаційного обладнання Китаю, а це означає, що вже найближчим часом він повинен з’явитися у продажу в Піднебесній.

Огляд Meizu MX4: напотужніший китайський смартфон

Цікаво спостерігати за тим, як розвиваються китайські марки та зростає їхня популярність. Якщо років три тому про бренд Meizu знали небагато вітчизняних користувачів, то нині згадку про виробника можна зустріти куди частіше.

Сторінки