Огляд і тестування BlackBerry Passport: незвичний іміджевий смартфон

Компанія BlackBerry переживає не найкращі часи: попередній флагманський апарат Z30 з’явився понад рік тому. Відтоді канадську компанію ледь не поглинула китайська Lenovo, але угода не була укладена, і в BlackBerry почали модернізацію, яку очолив новий гендиректор Джон Чен (John S. Chen).

Смартфон Asus Pegasus X002

Asus Pegasus X002

Компанія Xiaomi вдало презентувала смартфони родини Redmi, яка містить надзвичайно доступні за ціною мобільні апарати. І тепер, здається, всі виробники смартфонів намагаються скласти їй конкуренцію.

Так, Asus запропонувала Pegasus X002, який, разом із тим, запустив новий бренд комунікаторів, відмовившись від конструкцій а-ля fone і zen. Новинка вийшла бюджетною - 800 юаней, або ж близько 130 американських доларів.

Смартфон від Kodak

Смартфон Kodak

На виставці CES 2015, яка почнеться у січні, компанія Kodak продемонструє смартфон власної розробки. Впродовж уже трьох років Kodak не брала участі у виставці. Але вона вирішила повернутися - цього року компанія планує розгорнути власний стенд, на якому буде показана ціла низка апаратів - від екшн-камер до батарейок.

Смартфон LG Fx0 із Firefox OS у незвичному корпусі

LG Fx0

Компанія LG все-таки випустила свій перший смартфон на базі операційної системи Firefox. Апарат надійде у продаж уже 25-го грудня, щоправда, лише у Японії - у оператора KDDI.

BQ Aquaris e4.5 - перший «убунтофон»

BQ Aquaris e4.5

Поки Meizu розглядає перспективи випуску смартфону з операційною системою Ubuntu, знайомить громадськість із особливостями роботи даної ОС і демонструє на виставках адаптовану під дану платформу модель Meizu MX3, іспанська фірма BQ рішуче налаштована опанувати цей сегмент ринку раніше за інших.

Модель BQ Aquaris e4.5 має всі шанси стати першим серійним смартфоном із передвстановленою платформою Ubuntu Touch, переваги якої користувачі мобільних апаратів зможуть оцінити уже в лютому 2015-го року.

BlackBerry та Boeing: Android-смартфон, що самознищується

Boeing Black

Ще з 2012-го року авіа-гігант Boeing веде розробки смартфону Black, головною особливістю якого є висока безпека даних. Окрім шифрування файлів, апаратного крипто-движка і архітектури Boeing PureSecure, у разі розблокування апарату без відома власника передбачено знищення всіх даних, що зберігаються на смартфоні.

На початку поточного року Boeing Black був офіційно анонсований, однак, розробки тривають.

Огляд Nokia Lumia 735: селфі-смартфон

Отже, ось він: перший смартфон для прихильників селфі на платформі від Microsoft, анонсований на виставці «IFA 2014». Один із останніх представників родини Nokia Lumia. Для кого він створений?

Nokia може випустити власний Android-смартфон

Nokia

Коли фінська компанія Nokia оголосила про продаж свого мобільного бізнесу корпорації Microsoft, багато хто вважав, що вона взагалі залишить мобільний ринок, де колись вона посідала позиції лідера. Але не так сталося, як гадалося. Виявилось, що Nokia не полишила ідею стати виробником апаратів.

Найпродаваніший смартфон у Японії - Apple iPhone 6

Apple iPhone 6

iPhone 6 на 64 ГБ із контрактом від оператора SoftBank, згідно з останнім звітом японського ресурсу BSN, уже другий місяць поспіль є найпродаванішим смартфоном у Японії. У жовтні шість різних варіантів Apple iPhone 6 були на перших позиціях у Японії в списку найпродаваніших мобільних апаратів.

Потужний смартфон Elephone P5000 із дактилоскопічним датчиком

Elephone P5000

Китайська компанія Elephone поповнила асортимент смартфонів новою моделлю - Elephone P5000. Назва новинки вказує на переконливу ємність акумуляторної батареї, у даному разі вона дорівнює 5350 мАг.

Як запевняє виробник, смартфон працює у автономному режимі до чотирьох діб. Ще одна прикметна особливість новинки, пов’язана з АКБ - можливість підзарядки інших мобільних апаратів, з’єднаних із Elephone P5000.

Сторінки