Смартфони вперше обійшли за продажем звичайні мобільні телефони

Смартфони

Продажі смартфонів у другому кварталі 2013-го року вперше в історії перевищили продажі звичайних мобільників. Такі дані наводить у своєму звіті дослідницька компанія Gartner.

За інформацією аналітиків фірми, у квітні-червні поточного року 51,8% продажів мобільних телефонів у світі (всього їх продали 435 мільйонів за квартал) припало на смартфони, тобто, телефони з операційними системами, що дозволяють встановлювати сторонні програми. Найбільше продажі смартфонів зросли в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Латинській Америці та Східній Європі.

Розкладний смартфон Samsung Hennessy: офіційна презентація

Samsung Hennessy

На китайському ринку офіційно представлений розкладний смартфон південнокорейського виробника під назвою Samsung Hennessy (W789). Він розрахований на роботу в мережах CDMA (800 і 1900 МГц) та GSM (900, 1800, 1900 МГц). Передбачена також робота двох SIM-карт.

Смартфон Samsung Hennessy обладнаний двома екранами і працює під керуванням операційної системи Android версії 4.1. Екрани - сенсорні, мають однакові розмір та роздільну здатність - 3,3 дюйми і 320х480 пікселів відповідно.

Firefox-смартфон ZTE на eBay

ZTE Open

Вперше смартфон ZTE Open було презентовано на початку попереднього місяця. Тоді ж повідомлялось, що він надійде у продаж в Іспанії як операторська модель під брендом Movistar.

Вартість моделі без контракту складає 69 євро, якщо ж абонент обирає тариф із передплатою, то отримує на власний рахунок 30 євро.

Офіційні фото Android-смартфону Samsung Galaxy Folder

Samsung Galaxy Folder

У Мережі з’явились офіційні фото майбутнього Андроїд-смартфону під назвою Samsung Galaxy Folder: апарат виконаний у популярному колись формфакторі «розкладний».

Ще раніше в Інтернеті були опубліковані «живі» фото цієї моделі, також відомої за іменем Samsung Galaxy Golden.

Флагманський смартфон лінійки Alcatel

Alcatel One Touch Idol X

Компанія TCL Communications провела презентацію, розповівши про новий флагманський смартфон, - він отримав назву Alcatel One Touch Idol X.

Варто нагадати, що попередній анонс цієї моделі відбувся ще на виставці MWC 2013 у лютому поточного року.

Nokia Asha 501 - бюджетний телефон на 2 Сім-карти

Nokia Asha 501

Нещодавно фінський виробник випустив бюджетний телефон Nokia Asha 501. Крім того, що апарат захищений від ударів, пилу і вологи, він має привабливий дизайн.

Огляд LG Optimus G Pro: флагманський смартфон із голографічною текстурою

LG Optimus G Pro - це той смартфон, який дуже полюбляють корейці. Згідно з останніми даними, сумарні продажі на батьківщині перевищили мільйон одиниць, а значить, модель є вже у 2% всього населення країни. Для дорогого флагмана, погодьтеся, результат відмінний.

Нові смартфони LG G2: офіційна презентація

LG G2

Як і було заявлено, днями компанія LG Electronics презентувала на спеціальному заході в Нью-Йорку свій новий смартфон LG G2, який є наступником минулорічного LG Optimus G.

«Убивця» iPhone - флагмани змагаються

Moto X

Минулого тижня офіційно презентували смартфон Moto X. Це перші флагмани Motorola, випущені вже після купівлі компанії Motorola Mobility Holdings гігантом Google. Раніше голова ради директорів Google Ерік Шмідт (Eric Schmidt) «засвітив» новинку на Allen & Company Conference 2013.

Фото майбутньої новинки HTC

HTC One Max

У мережі з’явились живі фотографії та нові деталі про смартфон-гігант One Max (T6), який готується до випуску. Фото чергової новинки HTC опублікували на форумі китайського ресурсу ePrice, а також у низці інших джерел.

Цікавий факт, адже раніше зображення цього апарату ще не публікувались у Мережі, принаймні такі, що достовірно виглядають.

Сторінки