Як перетворити iPhone на супутниковий телефон?

SatSleeve

З’явився новий незвичний пристрій - чохол для iPhone: він перетворює смартфон на стильний супутниковий телефон. Як повідомляє gadgetblog.ru, випуском таких чохлів опікується один із найбільших операторів - Thuraya.

Цікавинка під назвою SatSleeve підтримує iPhone 4 та iPhone 4S, вона охоплює яблуневий телефон ззаду, сполучається з ним через Bluetooth і дозволяє надіслати повідомлення або здійснити голосовий дзвінок через супутник.

Новий Самсунг Галаксі

Samsung Galaxy Ace3

Південнокорейський виробник анонсував новий смартфон Samsung Galaxy Ace 3 із підтримкою мереж 3G та LTE.

Модельний ряд смартфонів компанії Samsung поповнився новим апаратом Самсунг Галаксі Ace 3. Така новинка буде доступною в модифікаціях із підтримкою зв’язку 3G та LTE.

Смартфон-гігант HTC One Max T6 у ескізах

HTC One Max T6

Голландський портал MobiLeaks опублікував схематичні зображення «планшетофону» HTC T6, про його розробки вже йшлося раніше. Згідно з даними джерела, апарат, який може з’явитися у продажу під назвою HTC One Max, зовні дуже нагадує наявну модель HTC One, зрозуміло, з урахуванням більших розмірів.

Старт продажів Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

Пройшов майже місяць від офіційного анонсу смартфона Nokia Lumia 925. Нині ж у Німеччині стартують продажі нового флагмана фінського виробника.

Реалізацією продажів займатиметься оператор Vodafone. Далі, як і повідомлялось раніше, смартфон стане доступний у інших європейських країнах: у Італії, Іспанії та Великобританії. Оператор мобільного зв’язку О2 вже підтвердив, що відповідатиме за продажі Nokia Lumia 925 у Великобританії.

Огляд смартфона Samsung I9082 Galaxy Grand Duos: двохсімник найвищого ґатунку

Дві SIM-карти у смартфоні нині вже не сприймаються як щось незвичне, зустрічаються у багатьох телефонах і смартфонах. Основне питання полягає лише в тому, які функції пропонують такі моделі й скільки вони коштують.

Новий флагман від Samsung

Samsung Galaxy S4 Active

Південнокорейський виробник презентував захищену версію свого нового флагману: Samsung Galaxy S4 Active вирізняється надійнішим захистом від впливу зовнішніх факторів.

Ціни на смартфони знижуватимуться

Смартфони

2013-й - це «Рік смартфонів», за оголошенням низки аналітичних компаній. Таке ствердження базується на даних про кількість продажів та зміни середньої вартості.

Згідно з прогнозами, вже до кінця року середня вартість цих апаратів знизиться на 9% порівняно з минулим роком. Варто зазначити, що у 2012-му році спостерігалась аналогічна ситуація, і тоді зниження вартості складало близько 8%.

Новинка LG Nexus 4

LG Nexus 4

Компанія LG Electronics презентує LG Nexus 4 White - найновішу версію популярного смартфона, який було створено у співпраці з Google.

Новинка LG Nexus 4 White представляє все ті ж чудові можливості платформи Android™, що й оригінальний Nexus 4: він поєднує витончений дизайн корпусу від LG з популярними службами Google, такими як Google Now і Photosphere. Це відкриває неабиякі можливості для користувачів.

Новинки HTC: двохсімна версія HTC One

HTC One Dual Sim

Тайванський виробник офіційно презентував чергову новинку: HTC One Dual Sim є версію флагмана, у якій наявні карти формату microSD та дві активні SIM-карти.

Нові смартфони Acer

Acer Liquid S1

Тайванський виробник Acer презентував свій перший смартфон із екраном діагоналлю 5,7 дюйми.

Схоже, що компанія Acer, все ж таки, вирішила взяти участь у боротьбі за власний шматок ринку серед апаратів із екраном понад 5-ть дюймів. На цьогорічній виставці Computex тайванський виробник представив широкому загалу новий смартфон Acer Liquid S1: він обладнаний 5,7-дюмовим екраном, чотириядерним процесором та підтримкою двох SIM-карт.

Сторінки