Ціни на смартфони знижуватимуться

Смартфони

2013-й - це «Рік смартфонів», за оголошенням низки аналітичних компаній. Таке ствердження базується на даних про кількість продажів та зміни середньої вартості.

Згідно з прогнозами, вже до кінця року середня вартість цих апаратів знизиться на 9% порівняно з минулим роком. Варто зазначити, що у 2012-му році спостерігалась аналогічна ситуація, і тоді зниження вартості складало близько 8%.

Новинка LG Nexus 4

LG Nexus 4

Компанія LG Electronics презентує LG Nexus 4 White - найновішу версію популярного смартфона, який було створено у співпраці з Google.

Новинка LG Nexus 4 White представляє все ті ж чудові можливості платформи Android™, що й оригінальний Nexus 4: він поєднує витончений дизайн корпусу від LG з популярними службами Google, такими як Google Now і Photosphere. Це відкриває неабиякі можливості для користувачів.

Новинки HTC: двохсімна версія HTC One

HTC One Dual Sim

Тайванський виробник офіційно презентував чергову новинку: HTC One Dual Sim є версію флагмана, у якій наявні карти формату microSD та дві активні SIM-карти.

Нові смартфони Acer

Acer Liquid S1

Тайванський виробник Acer презентував свій перший смартфон із екраном діагоналлю 5,7 дюйми.

Схоже, що компанія Acer, все ж таки, вирішила взяти участь у боротьбі за власний шматок ринку серед апаратів із екраном понад 5-ть дюймів. На цьогорічній виставці Computex тайванський виробник представив широкому загалу новий смартфон Acer Liquid S1: він обладнаний 5,7-дюмовим екраном, чотириядерним процесором та підтримкою двох SIM-карт.

Огляд Philips Xenium W737: Android-смартфон із PVD-покриттям

Android-смартфон Philips Xenium W737 із підтримкою двох SIM-карт виокремлюється двома особливостями: суцільнометалевим корпусом і просунутими можливостями економії енергії.

Mail for Exchange для телефонів Nokia Asha Touch

Mail for Exchange

Для телефонів серії Nokia Asha Touch з’явилась підтримка Mail for Exchange. Таким чином, із появою Mail for Exchange, моделі Nokia Asha 308, Asha 309, Asha 310 і Asha 311 можливо використовувати для робочих задач.

Конкурс від компанії Самсунг

Samsung Smart App Challenge 2013

Стартував конкурс для розробників Samsung Smart App Challenge 2013. Лише одна категорія: додатки, які підтримують сервіс Group Play.

Компанія Samsung Electronics оголосила про старт всесвітнього конкурсу для розробників мобільних додатків Samsung Smart App Challenge 2013: він покликаний визначити найкращі додатки, які використовують функцію спільного користування між апаратами Group Play.

Китайський смартфон із діагоналлю 6,5 дюйми

Actwell i6000

Китайська компанія Actwell готує смартфон, діагональ дисплею якого дорівнюватиме 6,5 дюйми. Новинка запропонує актуальну нині роздільну здатність екрану.

5-дюймові смартфони від Fly

Fly IQ450 Horizon 2

Бренд Fly оголосив про розширення лінійки апаратів серії Quattro на базі чотириядерних процесорів, презентувавши Fly IQ450 Horizon 2 - оновлену версію смартфону IQ450 Horizon.

Дизайн і розміри моделі залишились такими ж, але можливості та функціональність зросли - завдяки платформі MTK6589M, що розпрацьована компанією Mediatek. Нові смартфони Fly IQ450 Horizon 2 обладнані 5-дюймовим IPS-дисплеєм: він забезпечує яскраве зображення й широкі кути огляду.

Новий захищений смартфон від LG

LG Optimus GJ

Південнокорейський виробник презентував захищений смартфон LG Optimus GJ - він не боїться води й пилу.

Компанія LG Electronics підготувала до випуску Андроїд-смартфон LG Optimus GJ (базується на платформі Android 4.1.2 Jelly Bean): апарат створений у корпусі, захищеному від вологи та пилу.

Смартфон має сертифікацію IPX7/IPX5: це означає, що він гарантовано зберігає працездатність після півгодинного перебування під водою на глибині до одного метру.

Сторінки