Найпотужніший захищений смартфон від Samsung

Samsung Galaxy S4 Active із LTE-A

У червні корейський оператор SK-Telecom запустив першу в світі комерційну мережу LTE-A (LTE Advanced). До цієї події було приурочено вихід спеціальної версії Samsung GALAXY S4 з потужнішим процесором і підтримкою надшвидкої мережі.

Нині ж, ексклюзивно для SK-Telecom, у Кореї виходить оновлений Samsung GALAXY S4 Active із підтримкою LTE-A і просунутішими, ніж у оригінала, технічними характеристиками.

Модульні смартфони Motorola Ara

Motorola Ara

За підтримки компанії Google, яка тепер володіє торгівельною маркою Motorola, можлива реалізація вже давно обговорюваної ідеї створення модульного смартфона: такий апарат кожен зможе укомплектувати на свій смак.

Відповідний проект компанії Motorola отримав умовну назву Ara, а про нові успіхи цієї розробки розповів ресурс TechnoBuffalo із посиланням на сорокахвилинне інтерв’ю з головою підрозділу Motorola Денисом Вудсайдом (Dennis Woodside).

Огляд Huawei Honor 3: смартфон, який не боїться води

Незважаючи на постійне зростання активності китайських виробників і випуск ними великої кількості моделей, у Huawei дотримуються дещо іншої стратегії - оновлювати головні апарати нечасто. Приміром, функціональний флагман Ascend D2 презентували у січні на виставці CES 2013, його оновлення також побачимо вже у січні наступного року.

П’ять новинок Samsung у 2014-му

Samsung Galaxy

Південнокорейський виробник у I-му кварталі наступного року випустить п’ять нових апаратів. Одним із них стане смартфон Samsung Galaxy S5, якому прогнозують високоякісний корпус із металу і виробничу апаратну начинку.

Світові продажі вигнутого смартфону LG G Flex

LG G Flex

Компанія LG оголосила про те, що на цьому тижні смартфон LG G Flex, який отримав вигнутий дисплей, надійде у продаж на ринках за межами Південної Кореї.

Смартфони Nokia Lumia 929: анонс

Nokia Lumia 929

Новинка Нокіа з’явиться у другій половині грудня. У розпорядженні Інтернет-джерел виявились «живі» фотографії та дані про терміни анонсу смартфона Nokia Lumia 929: це зменшена версія 6-дюймової моделі Lumia 1520.

Philips Xenium W7555 - музичний смартфон

Philips Xenium W7555

Відомий своїми «довгожителями» бренд Philips спробував себе у царині музичних смартфонів. Саме таким став Philips Xenium W7555. Смартфон отримав виокремлений чіп для обробки звуку, стерео-динаміки, навушники-вкладиші Philips (у компанії обіцяють чистий звук і потужні баси) та інтуїтивно зрозумілий плеєр N7.

Вигнутий смартфон LG G Flex з’явиться у грудні

LG G Flex

В поточному місяці на міжнародний ринок виходить новий смартфон компанії LG Electronics. Він дебютував пару тижнів тому в Південній Кореї: апарат із гнучким дисплеєм і далі продовжує слугувати джерелом усіляких чуток.

Огляд смартфону Samsung Galaxy Note 3

Один із найпопулярніших великих смартфонів сучасності став ще швидшим, роздільна здатність його дисплея - значно вищою, додалися й мегапікселі в камері. Загалом, всі ключові характеристики значно покращені. На папері. Більше того, новий Samsung Galaxy Note став ще й дещо тоншим за попередника.

Неймовірна ціна Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 520

Пару років тому Google мріяла про те, що смартфони коштуватимуть менше 100 доларів (малась на увазі вартість без операторських контрактів). Нині це стало реальністю. Причому, йдеться вже не тільки про Android-смартфони, але й про девайси під керуванням Windows Phone.

Сторінки