Бюджетний телефон від Nokia

Nokia 105

Фінський виробник запропонує бюджетний телефон за 20 доларів. Вже довгий час Nokia намагається наздогнати й перегнати лідерів ринку смартфонів у сегменті «дорожче за $500» - Apple і Samsung Electronics. Втім, поки що безуспішно.

Можливо, саме тому компанія вирішила увійти на територію доступних телефонів й конкурувати з китайськими та корейськими вендорами.

Захищені смартфони від Samsung

Samsung Galaxy S4

У червні користувачі отримають новий захищений смартфон від південнокорейського виробника - Samsung Galaxy S4 Active.

Слідом за несподіваним одкровенням президента підрозділу Samsung Gulf Янг Су Кіма (Young Soo Kim) стосовно майбутнього виходу захищеного варіанту Samsung Galaxy S4, ресурс Wall Street Journal повідомив про апарат нові деталі.

Огляд беззахисного смартфона Sony Xperia ZL

Компанія Sony продовжує свою стару добру традицію випускати флагмани в двох варіантах. Достатньо пригадати Sony Ericsson Xperia arc/arc S, Sony Xperia S/SL, Sony Xperia T/TX.

Нові смартфони з гнучким екраном від LG

LG Oled

Компанія LG випускатиме смартфони з гнучким екраном: презентація відбудеться вже у цьому році.

Смартфони Acer Liquid E2 уже в травні

Acer Liquid E2

Анонсовані компанією Acer нові смартфони Liquid E2 продовжують лінійку мобільних апаратів серії E, візитівкою якої стали дисплеї на базі матриці IPS із діагоналлю 4,5 дюйми, стерео-динаміки й підтримка двох SIM-карт. Новинка коштуватиме 2590 грн.

Нова модель Acer Liquid E2 відрізняється від попередника продуктивнішим чотириядерним процесором, оновленою 8-мегапіксельною фотокамерою та більш ємнісною акумуляторною батареєю, яка забезпечує суттєво збільшений час автономної роботи.

Новинки HTC: інформація про HTC M4

HTC M4

Стала відомою інформація про початок поставок нового смартфону HTC M4.

Сертифікація новинки HTC M4 відбулася в Китаї пару днів тому, отже, нічого незвичного немає в тому, що у Мережі вже «спливають» нові деталі про новинку.

Nokia випустить новий смартфон із QWERTY-клавіатурою

Nokia

Завтра, 24-го квітня, фінський виробник проведе презентацію новинок: серед них очікується й новий смартфон із QWERTY-клавіатурою.

Зокрема, компанія представить телефон, обладнаний апаратною клавіатурою з розкладкою QWERTY. Він увійде до лінійки Asha: моделі цієї серії позиціонуються як бюджетні телефони з функціоналом комунікатора.

Смартфон Zopo C1 під керуванням ОС Aliyun

Zopo C1

Суттєво модернізована компанією Alibaba операційна система Google Android, перейменована у ОС Aliyun, знайшла застосування в новому смартфоні Zopo C1, що вийшов у Китаї.

Вартість новинки складає $160, а географія його розповсюдження не обмежується однією лише Піднебесною, якщо користуватись послугами Інтернет-магазинів.

Огляд Nokia Lumia 720: найтонший і найлегший смартфон Lumia

Говорити про Windows Phone 8 смартфони Nokia дуже просто: вони мають однаковий інтерфейс, однаковий набір корисних додатків та сервісів і навіть однаковий дизайн - у останньому поколінні своїх смартфонів фіни використовують одну концепцію. Це яскравий полікарбонат зворотної поверхні й бокових торців, чорний глянс фронтальної поверхні.

Новинки Нокіа: конкурент Samsung Galaxy Note?

Nokia Catwalk

За даними ЗМІ, фінський виробник найближчим часом може презентувати гібрид комунікатора й міні-планшета - попередня інформація про ймовірну новинку Нокіа.

Сторінки