bezpechni_smartfony
Спеціалісти з кібербезпеки склали перелік найбільш захищених смартфонів. Лідерами у рейтингу стали апарати від Samsung та Google.
 
Проблеми з безпекою продовжують переслідувати операційну систему Android. Головна причина полягає в тому, що більшість виробників смартфонів не готові оперативно латати дірки, які віднаходять і активно використовують хакери. На думку експертів, вразливі місця наявні приблизно у 57% Android-апаратів, про це повідомляє портал Androidauthority.
 
Водночас, як запевняє відомий спеціаліст із питань безпеки Гал Беньяміні (Gal Beniamini), наявні дві марки апаратів, у яких захищеність від зовнішніх загроз - на максимально високому рівні. Йдеться про апарати лінійки Google Nexus і Samsung. Ці виробники випускають оновлення частіше за всіх, а це робить їхні апарати захищенішими за інші смартфони на базі Android.
 
За статистикою Duo Labs, власники 75% Samsung Galaxy S6 та 45% Samsung Galaxy S5 уже встановили оновлення безпеки, тоді як користувачі моделей інших виробників ще й досі - ні. Частка власників Nexus, які отримали оновлення, також складає 75%.
 
Смартфони Nexus, як відомо, першими отримують від Google оновлення «повітрям», тому будь-яка вразливість, віднайдена у системі, буде виправлена на них доволі швидко. Що ж до Samsung, то південнокорейський виробник презентує оновлення оперативніше за інших, витрачаючи великі кошти на створення власної експертизи у сфері безпеки програмного забезпечення.
Опис: 
Відомо, що моделі Nexus отримують оновлення від Google першими, тож будь-які віднайдені недоліки виправляються швидко. А південнокорейська компанія Samsung представляє оновлення оперативніше, ніж інші виробники, захищаючи смартфони.