lenovo_gnuchki_smartfony
Епоха гнучких смартфонів може початися через п’ять років, - таку думку висловив CNBC на конференції у Парижі один із керівників мобільного підрозділу Lenovo Аймар де Ланкесе (Aymar de Lencquesaing).
 
«Ми вивчимо цілу низку можливих застосувань гнучких дисплеїв. Але чітко назвати термін виходу смартфонів із такими дисплеями складно. Я гадаю, що перший такий продукт з’явиться у продажу через п’ять років. Навряд чи це відбудеться у найближчі два роки - адже технологія доволі нова і дорога, вона вимагає обкатки. Наше завдання полягає в тому, щоб не просто випустити гнучкий смартфон, але й змусити споживача витратити на нього гроші, тобто, він повинен нести конкретну цінність».
 
Після того, як агенція Bloomberg повідомила про намір лідера мобільної індустрії Samsung розпочати продажі гнучких смартфонів у 2017-му році, компанія Lenovo продемонструвала широкій публіці цілу низку прототипів апаратів із гнучким корпусом, включно з прототипами не тільки смартфонів, але й планшетів.
 
Представлений на презентації прототип гнучкого смартфону виконаний у корпусі з багатьох сегментів, які повертаються один відносно іншого, за аналогією до сегментного браслету для годинника. Що ж до планшета, він згинався навпіл. У зігнутому стані апаратом зручніше користуватися як телефоном, піднісши його до вуха, - через менший розмір; у розкладеному ж стані користувач отримує максимально великий екран.
 
Lenovo нині експериментує з різними функціями й технологіями для смартфонів. Як і інші гравці ринку, виробник зазнає жорсткого натиску з боку молодих китайських компаній. Тому він досліджує різні способи підвищення зацікавленості до своєї продукції: гнучкі апарати можуть допомогти збільшити ринкову частку й заявити про себе, як про технологічного лідера, - так вважають аналітики.
Опис: 
На думку представників компанії Lenovo, епоха гнучких смартфонів та інших апаратів почнеться приблизно у 2021-му році - після того, як технологія подешевшає й буде відпрацьована.