google_alcatel
Компанія Alcatel оголосила про співпрацю з Google: це дозволить смартфонам Alcatel стати одними з перших, що підтримуватимуть платформу віртуальної реальності Daydream. Варто нагадати, що платформу Daydream презентували на весняній конференції для розробників Google I/O.
 
Про обраний Alcatel напрямок подальшого розвитку можна робити висновки за смартфоном Idol 4S, презентованим у лютому. Як бачимо на ілюстрації, ця модель комплектується гарнітурою віртуальної реальності.
 
Стверджується, що співпраця з Google дозволить Alcatel розширити можливості платформи віртуальної реальності, «щоб користувачі смартфонів могли насолоджуватись якісним музичним, ігровим і розважальним контентом».
 
Смартфони Alcatel, сумісні з Daydream, почнуть продаватися у наступному півріччі. Ці смартфони постачатимуться з ОС Android 7.0 Nougat.
 
Варто нагадати, що торгівельна марка Alcatel належить Alcatel-Lucent і використовується компанією TCL Communication за ліцензією.
Опис: 
Смартфони Alcatel, сумісні з платформою віртуальної реальності Daydream, з’являться у наступному півріччі. Такі моделі постачатимуться з операційною системою Android 7.0 Nougat.