kyivstar-2

Оператор зв’язку оголосив продовження акції Київстар, спільної з Яндекс: трафік у «Яндекс.Картах» залишається й надалі для абонентів оператора безкоштовним.

Спільна акція компаній розпочалася 2-го червня й повинна була завершитися наприкінці жовтня. За час акції Київстар частка абонентів оператора серед користувачів Яндекс.Карт збільшилася з 27 % до 43%, а щоденна аудиторія цього додатку в Україні зросла на 40 % (за даними Яндексу на вересень 2011 року). На даний момент термін дії спільної акції Київстар та Яндекс з надання безкоштовного Інтернет-трафіка у додатку Яндекс.Карти продовжено на невизначений час. Про завершення акції користувачам повідомлять завчасно.

Отже, доступ до мобільних «Яндекс.Карт» у мережі Київстар залишається безкоштовним. Цей додаток дійсний і для нових абонентів оператора, які користуються мобільним Інтернетом в мережі Київстар. Аби скористатися мобільними «Яндекс.Картами», новим абонентам необхідно встановити найновішу версію додатку на свій мобільний телефон. Мобільні «Яндекс.Карти» доступні для пристроїв на платформах iOS, Android, Symbian, Java, Bada та Windows Mobile.

Послуга «Мобільні Яндекс.Карти» дозволяє переглядати з екрану телефона розташування будинків, вулиць, транспортних магістралей та інших об’єктів на картах близько 60 міст України, для 32 із них є панорамні види. Мобільний картографічний додаток дозволяє здійснювати пошук за адресами, організаціями, отримувати актуальну інформацію про затори на дорогах, визначати власне місцезнаходження і створювати маршрути подорожей.